Bari - Durres Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 9 saat
dateHaftada 10 Sefer
clocksefer süresi 9 saat

Bari - Durres Feribotu

İtalya ile Arnavutluk feribot yolculugunuzla ilgili Bari Durres feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Bari ile Durres feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bari Durres feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Bari Durres seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Bari Durres Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Bari Durres Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Bari Durres Feribot Rehberi

İtalya ile Arnavutluk arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Adria Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 7 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 9 saat'den sürmektedir süresince Ventouris Ferries firmasi günde Her hafta 10 kez düzenlemektedir ve bu seferler 9 saat'den sürmektedir.

Bu nedenle, İtalya ile Arnavutluk arasindaki Bari Durres güzergâhinda, her bir hafta için 17 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Bari - Durres Feribot Seçenekleri

Adria Ferries ile Ancona - Durres - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 20 saat
Montenegro Lines ile Bari - Bar - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 9 saat
Red Star Ferries ile Brindisi - Vlora - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 7 saat 30 dakika
Red Star Ferries ile Brindisi - Durres - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 6 saat
European Ferries ile Brindisi - Vlora - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 7 saat 30 dakika
Adria Ferries ile Trieste - Durres - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 34 saat
Daha fazla bilgi için lütfen İtalya - Arnavutluk Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd