Brindisi - Durres Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 6 saat

Brindisi - Durres Feribotu

İtalya ile Arnavutluk feribot yolculugunuzla ilgili Brindisi Durres feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Brindisi ile Durres feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Brindisi Durres güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Brindisi Durres Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Brindisi Durres Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Brindisi Durres Feribot Rehberi

Brindisi Durres feribotu, İtalya ile Arnavutluk arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Red Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 3 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 6 saat'den sürmektedir.

Brindisi Durres yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Brindisi - Durres Feribot Seçenekleri

Adria Ferries ile Ancona - Durres - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 20 saat
Adria Ferries ile Bari - Durres - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 9 saat
Montenegro Lines ile Bari - Bar - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 9 saat
Ventouris Ferries ile Bari - Durres - Haftada 10 Sefer / sefer süresi 9 saat
Red Star Ferries ile Brindisi - Vlora - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 7 saat 30 dakika
European Ferries ile Brindisi - Vlora - Haftada 6 Sefer / sefer süresi 7 saat 30 dakika
Adria Ferries ile Trieste - Durres - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 34 saat
Daha fazla bilgi için lütfen İtalya - Arnavutluk Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd