Elba Adası - İtalya Feribot Haritası

Elba Adası ile İtalya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, Elba Adası ülkesinden İtalya ülkesine seyahat için tüm seçenekleri tek bir hizli ve kolay arama ile bulabilirsiniz.

Elba Adası ülkesinden İtalya ülkesine düzenlenen her bir feribot seferi için lütfen bu sayfaya göz atin.

Elba Adası ile İtalya feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için İtalya Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Elba Adası
Elba Adası
İtalya Feribotu
İtalya

Kalkis: Elba Adası Varis: İtalya Feribot Rehberi

Elba Adası ve İtalya arasinda birlesik olarak toplamda Her gün 54 sefer sunan Corsica Sardinia Ferries firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Portoferraio - Piombino güzergâhinda Günlük 4 kez sefer düzenlenmektedir. Moby Lines firmasi, 2 güzergâh sefer düzenlemektedir, Portoferraio - Piombino güzergâhi, Her gün 12 kez sefer düzenlemektedir & Cavo - Piombino yaklasik Günlük 4 kez sefer. Toremar firmasi, 3 güzergâh sefer düzenlemektedir, Portoferraio - Piombino güzergâhi, Her gün 21 kez sefer düzenlemektedir, Cavo - Piombino yaklasik Günlük 5 kez sefer & Rio Marina - Piombino yaklasik Günlük 8 kez sefer, 4 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Elba Adası ile İtalya arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Elba Adası Hakkında:

Bir İtalyan adası olan Elba, İtalya’nın batı kıyısından 20 km uzaklıkta Akdeniz üzerindedir. Toskana bölgesinin en büyük adasıdır.

Elba Adası, Napolyon’un sürgüne gönderildiği ada olarakta uluslararası bir üne sahiptir. İnsanın nefesini kesen doğası, yürüyüş parkurları ve taze Akdeniz deniz ürünleri ile büyüleyici bir adadır.

Elba, 8 yerel yönetimden oluşmaktadır, bunlardan Portoferraio en büyüğüdür. Adanın yerel nüfusu 30.000 civarındadır, yaz aylarında turistler sayesinde adanın nüfusunda fark edilebilir bir artış görülmektedir.

İtalya Hakkında:

Avrupa ülkeleri içinde bir kategoriye oturtmanın en zor olduğu ülke belki de İtalya'dır. İtalya, endüstrileşmiş, modern bir toplumdur. Her sezon, modaya yön veren tasarımcılarıyla giyim tarzlarının müjdecisidir. Ama bunun yanı sıra, taşıdığı özelliklerle bir Akdeniz ülkesidir. İtalyanlar genel olarak aile odaklı insanlardır. Ülkenin gençleri arasında gitgide büyüyen skeptik anlayışa rağmen, gelenekler, Katolik Kilisesinin ritüelleri insanların hayatında önemli bir yer kaplamaktadır.

İtalya ancak 1861'de birleşmiş bir devlet haline gelmiştir. Bunun sonucunda İtalyanlar bir bütün olarak ülkelerinden çok, mutfak kültürü, şive, coğrafya ve çoğu zaman hayat standartları olarak birbirine göre farklılık gösteren bölgelerine bağlılık hissetmektedirler. Bunların yanı sıra bir de ülkenin görkemli kültürel mirası vardır. Sadece Toskana bile dünyada herhangi bir ülkedeki tarihi anıtlardan daha fazla tarihi yapıya sahiptir. Ülkenin dört bir yanında, özellikle de elbette Roma’da, Roma İmparatorluğu’ndan kalma yapılar yer almaktadır. Her bir bölge, genellikle dünyanın en zengin tarihi miraslarından olduğu kabul edilen, kendi sanatsal geleneğinin eserlerine ev sahipliği yapmaktadır.

© Direct Ferries Ltd