Fransa - Tunus Feribot Haritası

Fransa ile Tunus arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Fransa ile Tunus arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Fransa ülkesinden Tunus ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili tarifeleri ve ücretleri hizlica karsilastirabilir ve bu sayede kendi kendinize bir sirketin web sitesinden digerine dolasmak zorunda kalmazsiniz.

Fransa ile Tunus feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Tunus Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Fransa
Fransa
Tunus Feribotu
Tunus

Kalkis: Fransa Varis: Tunus Feribot Rehberi

Fransa ve Tunus arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 5 sefer sunan SNCM firmasi, 2 güzergâh sefer düzenlemektedir, Marsilya - Tunus güzergâhi, Her hafta 3 kez sefer düzenlemektedir & Toulon - Tunus yaklasik 1 time weekly sefer. CTN Ferries firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Marsilya - Tunus güzergâhinda 1 time weekly sefer düzenlenmektedir, 2 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Fransa ile Tunus arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Fransa Hakkında:

Fransa için genel bir tanım yapmak zordur. Charles de Gaulle bir keresinde "365 çeşit peyniri olan bir ülkeyi nasıl tanımlarsınız ki?" demiştir.

Yine de, Fransız usulü hayatın biraz da olsa tadına varmak için her yıl milyonlarca insanı kendine çeken bu müthiş topraklar için bir şeyler söylemek mümkündür.

Ona insanı buraya çeken şey nedir? Paris'in şık bulvarları mı, Alpler'in kayak yapılan ışıltılı tepeleri mi, günışığıyla yıkanan bağlar mı veya güneşin üzerinde gezindiği kumsallar mı, Fransa'da yaygın bir top oyunu olan tozlu "boule" mi yoksa isimsiz bir kasabada tadına bakılan kruvasanla kahve mi?

İnsanları çeken, belki de Loire vadisinin görkemli şatoları, Akdeniz kıyısındaki jet sosyete hayatı ya da yabani otların ve lavanta kokularının hâkim olduğu Provence'da yapılan sakin bir pikniktir.

Fransa'nın yeşilliklerle kaplı bölgelerinin arasında saklanmış Franche-Comté, Gascony ya da Berry gibi daha az bilinen, köy yaşamının sürdüğü, kendi halinde kasabalarıyla ziyaretçilere Fransa kırlarındaki son derece sakin hayatı görme imkânı sunan diğer bölgelerinin güzelliklerini de unutmamak gerekir.


Fransa'nın büyük zıtlıklara sahne olan bir ülke olduğu ve çeşitlilik gösteren coğrafyasıyla, yemekleriyle, iklimi ve insanlarıyla, sıra dışı kültürel mirasıyla birlikte ziyaretçilere sonsuz seçenekte, cazip gezi olanakları sunduğu inkâr edilemez bir gerçektir.

Fransızların tatillerde neden ülkelerinde kalmayı tercih ettiğini ve coşkulu bir şekilde ülkelerine La Belle France (Güzel Fransa) dediklerini anlamak çok da zor değildir.

Tunus Hakkında:

Tunus, Kuzey Afrika’da Akdeniz’e kıyısı olan bir ülkedir. Kuzey Afrika’da bulunan Tunus, Mağrip bölgesinin en küçük ülkesi olup batısında Cezayir, doğusunda Libya ve Akdeniz, kuzeyinde de Akdeniz yer alır. Tunus’un güney kısmında ise Büyük Sahra Çölü bulunur. Tunus’un yüzde kırkını bu Sahra Çölü kaplar, geri kalan toprakların çoğu verimli topraktır. Bu Berberi Arap ülkesi, İslam dünyasının en liberal ülkelerinden biridir, ülkede alkol serbesttir ve kadınlar diğer İslam ülkelerine göre daha rahattırlar. Tunus, henüz yakın bir tarihte 1956’da bağımsızlığını kazanmıştır. Ülkenin başkenti olan Tunus, ülkenin çeşitliliğini yansıtır. Eski Fransız sömürüsü olması nedeniyle özellikle de yemek kültüründe sofistike Fransız mutfağının tatlarını Arap baharatları ile karıştırmaları göze çarpar.

Tunus, Arap ülkeleri arasında kadın haklarına en çok değer veren ve en ileri ülkedir ve bölgede en başarılı ekonomiye sahip olmasıyla da bilinir. Bağımsızlıklarını ilan etmelerinden bu yana Tunus, 30 yıl Habib Bourgiba adlı bir lider sonrasında ise Zeynel Abidin Bin Ali tarafından yönetilmiştir. 2010-2011’de yaşanan Arap Baharı olaylarından sonra Zeynel Abidin Bin Ali Tunus’u terketmiştir.

© Direct Ferries Ltd