Toulon - Tunus Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 20 saat

Toulon - Tunus Feribotu

Direct Ferries ile Fransa ve Tunus arasinda, Toulon ile Tunus feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Toulon Tunus güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Tunus ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Toulon Tunus rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Tunus için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Toulon ile Tunus seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Toulon Tunus Feribot Rehberi

Toulon Tunus feribotu, Fransa ile Tunus arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, SNCM. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 20 saat'den sürmektedir.

Toulon Tunus yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Toulon - Tunus Feribot Seçenekleri

SNCM ile Marsilya - Tunus - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 20 saat 30 dakika
CTN Ferries ile Marsilya - Tunus - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 22 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Fransa - Tunus Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd