Marsilya - Tunus Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 20 saat 30 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 22 saat

Marsilya - Tunus Feribotu

Fransa ile Tunus feribot yolculugunuzla ilgili Marsilya Tunus feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Marsilya Tunus tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Marsilya Tunus feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Marsilya Tunus seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Marsilya Tunus Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Marsilya Tunus Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Marsilya Tunus Feribot Rehberi

Fransa ile Tunus arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. SNCM hizmeti günlük olarak Her hafta 3 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 20 saat 30 dakika'dan sürmektedir süresince CTN Ferries firmasi günde Her hafta 1 kez düzenlemektedir ve bu seferler 22 saat'den sürmektedir.

Bu nedenle, Fransa ile Tunus arasindaki Marsilya Tunus güzergâhinda, her bir hafta için 4 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Marsilya - Tunus Feribot Seçenekleri

SNCM ile Toulon - Tunus - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 20 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Fransa - Tunus Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd