Galler feribotları hakkında

Direct Ferries'de, Galler istikametindeki tüm feribot güzergâhlarindaki canli sefer ve en iyi ücret bilgilerine ulasarak, dogru feribot seferini en ucuz fiyat ile bulursunuz.

Mevcut durumda, Galler ülkesi için, 4 adet feribot güzergâhinda, haftalık olarak 91 adet sefer seçenegi sunmaktayiz.

O zaman neyi bekliyorsunuz? Karsilastirma yapmak ve kaydetmek için 'Fiyat Arama' sistemimize sadece kalkis yerinizi girin.
Galler
Galler
Galler Feribotu
Galler
Galler

Galler Hakkında:

Zengin bir tarihe ve doğal güzelliğe sahip olan Galler, Birleşik Krallık’a bağlı diğer ülkelerden farklı bir kültüre sahiptir.

Galler, Birlesik Krallık’ın batı kıyısında bulunup üç tane önemli ulusal parka sahiptir. Bunlar: Snowdonia, Brecon Beacons ve Pembrokeshire Sahilidir. Bunların dışında dört tane daha doğal güzelliğe sahiptir. Bunlar: Anglesey, Clwydian Dağı, Gower Yarımadası ve Wye Vadisidir. Daha fazlası da var: Nüfusu sadece 3 milyon olan Galler’de 2 farklı konuşulan dil, 400’ün üzerinde kale, Paris’in dışında en geniş izlenimci resim koleksiyonuna sahip bir sanat zenginliği ve yürüyüşten tırmanışa, su sporlarından dağ bisikletine kadar pek çok aktivite için olanak sağlayan bir doğa vardır.

Kendinizi Ulusal Parkta veya bir Dünya Miras Listesi’ne ait bir alanda bulabilirsiniz. Mavi bayraklı bir plajın altın kumsalında keyif yapabilirsiniz. Galler’i keşfettikçe onu daha çok seveceksiniz.

Pek çok sanatçı,şair ve ressam Galler’den ilham almıştır. Galler’i ziyaret edin ve sizde ilham alın!

İrlanda - Galler Feribotu

Günde 4 Sefer
sefer süresi 2 saat
Irish Ferries
Günde 4 Sefer
sefer süresi 3 saat 30 dakika
Stena Line
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 2 saat 20 dakika
Stena Line
Haftada 14 Sefer
sefer süresi 4 saat 1 dakika
Irish Ferries
Haftada 14 Sefer
sefer süresi 3 saat 15 dakika
Stena Line
© Direct Ferries Ltd