Dublin - Holyhead Feribot Operatörleri

dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 2 saat
dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 30 dakika

Dublin - Holyhead Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile İrlanda ile Galler feribotlarini Dublin ile Holyhead feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Dublin ile Holyhead feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Dublin Holyhead veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Dublin Holyhead Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Dublin Holyhead Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Dublin Holyhead Feribot Rehberi

İrlanda ile Galler arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Irish Ferries hizmeti günlük olarak Her gün 4 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 2 saat'den sürmektedir süresince Stena Line firmasi günde Her gün 4 kez düzenlemektedir ve bu seferler 3 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, İrlanda ile Galler arasindaki Dublin Holyhead güzergâhinda, her bir hafta için 56 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Dublin - Holyhead Feribot Seçenekleri

P&O Irish Sea ile Dublin - Liverpool - Haftada 18 Sefer / sefer süresi 7 saat 59 dakika
Stena Line ile Dun Laoghaire - Holyhead - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 2 saat 20 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İrlanda - Galler Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd