Galler - İrlanda Feribot Haritası

Galler ile İrlanda arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, tüm seçenekleri görerek en iyi firsatlari yakalamak için, Galler ülkesinden İrlanda ülkesine düzenlenen feribot seferlerini karsilastirin.

Galler ülkesinden İrlanda ülkesine düzenlenen her bir feribot seferi için lütfen bu sayfaya göz atin.

Fiyat Arama sistemimize seyahatinize iliskin detaylari girerek yolculugunuz için daha az ödemek için feribot seferlerini karsilastirin.
Galler
Galler
İrlanda Feribotu
İrlanda

Kalkis: Galler Varis: İrlanda Feribot Rehberi

Galler ve İrlanda arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 91 sefer sunan Irish Ferries firmasi, 2 güzergâh sefer düzenlemektedir, Pembroke - Rosslare güzergâhi, Her hafta 14 kez sefer düzenlemektedir & Holyhead - Dublin yaklasik Günlük 4 kez sefer. Stena Line firmasi, 3 güzergâh sefer düzenlemektedir, Fishguard - Rosslare güzergâhi, Her hafta 14 kez sefer düzenlemektedir, Holyhead - Dublin yaklasik Günlük 4 kez sefer & Holyhead - Dun Laoghaire yaklasik Haftalik 7 kez sefer, 4 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Galler ile İrlanda arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Galler Hakkında:

Zengin bir tarihe ve doğal güzelliğe sahip olan Galler, Birleşik Krallık’a bağlı diğer ülkelerden farklı bir kültüre sahiptir.

Galler, Birlesik Krallık’ın batı kıyısında bulunup üç tane önemli ulusal parka sahiptir. Bunlar: Snowdonia, Brecon Beacons ve Pembrokeshire Sahilidir. Bunların dışında dört tane daha doğal güzelliğe sahiptir. Bunlar: Anglesey, Clwydian Dağı, Gower Yarımadası ve Wye Vadisidir. Daha fazlası da var: Nüfusu sadece 3 milyon olan Galler’de 2 farklı konuşulan dil, 400’ün üzerinde kale, Paris’in dışında en geniş izlenimci resim koleksiyonuna sahip bir sanat zenginliği ve yürüyüşten tırmanışa, su sporlarından dağ bisikletine kadar pek çok aktivite için olanak sağlayan bir doğa vardır.

Kendinizi Ulusal Parkta veya bir Dünya Miras Listesi’ne ait bir alanda bulabilirsiniz. Mavi bayraklı bir plajın altın kumsalında keyif yapabilirsiniz. Galler’i keşfettikçe onu daha çok seveceksiniz.

Pek çok sanatçı,şair ve ressam Galler’den ilham almıştır. Galler’i ziyaret edin ve sizde ilham alın!

İrlanda Hakkında:

İrlanda, Avrupa'nın en yoksul ülkelerinden biri olduğu, insanlarının mülteci olarak dünyanın dört bir tarafına dağıldığı günleri çoktan geride bırakmıştır.

Bugün İrlandalı olmak, ünleri dünyanın her köşesine yayılan Corrs, Boyzone ve U2 gibi grupların da katkılarıyla gurur vericidir.

İrlanda artık yeni milenyumun modern, gelişen bir Avrupa ülkesidir. Bu Kelt Kaplanı'nın ekonomisi gün geçtikçe iyileşmektedir. Fakat bunun getirdiği keyfi sadece İrlandalılar değil, aynı zamanda oraya gidip İrlanda'yı keşfeden, sayıları gitgide artan turistler de yaşamaktadır.

Pek çok ziyaretçiyi İrlanda'ya çeken İrlanda'nın coğrafyası ve insanlarıdır. Bir kere görünce İrlanda manzaralarının güzelliğinden etkilenmemek imkânsızdır. Yeşil, puslu gölleri ve vahşi, sarp kayalıklı sahilleri, her an konuşmaya ve sohbet etmeye hazır insanları, hayatın rahatlığı ve sakin ritmi. En şaşırtıcı olan, belki de bu kadar küçük bir coğrafyanın nasıl bu kadar çeşitlilik barındırdığıdır.

Mart 2004'den bu yana iş yerlerinin yanı sıra barlarda, restoranlarda, kafelerde vs. sigara içilmemektedir. Oteller ve pansiyonlarda sigara içilmemesi kanunla düzenlenmemiş olsa da pek çok yerde sigara içilmemektedir.

© Direct Ferries Ltd