Holyhead - Dublin Feribot Operatörleri

dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 49 dakika'dan
dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 15 dakika

Holyhead - Dublin Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Galler ve İrlanda arasindaki Holyhead Dublin feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Holyhead Dublin güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İrlanda ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Holyhead Dublin rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Holyhead Dublin güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Holyhead Dublin Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Holyhead Dublin Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Holyhead Dublin Feribot Rehberi

Galler ile İrlanda arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Irish Ferries hizmeti günlük olarak Her gün 4 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 1 saat 49 dakika'dan sürmektedir süresince Stena Line firmasi günde Her gün 4 kez düzenlemektedir ve bu seferler 3 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Galler ile İrlanda arasindaki Holyhead Dublin güzergâhinda, her bir hafta için 56 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Holyhead - Dublin Feribot Seçenekleri

Stena Line ile Holyhead - Dun Laoghaire - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 2 saat 20 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Galler - İrlanda Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd