Hollanda feribotları hakkında

Direct Ferries'de, yolculugunuz için en iyi firsati elde ettiginizden emin olmak için tüm Hollanda Feribotu seçeneklerini karsilastirabilirsiniz.

Hizli ve kolay tek bir arama ile Hollanda ülkesine sefer düzenleyen tüm feribotlari karsilastirabilir ve bu sayede mevcut seferler içinde en iyisini en iyi fiyata elde edersiniz.

Feribot ücretini ögrenmek ve Hollanda ülkesine düzenlenen feribot seferlerinin müsaitligini kontrol etmek için, lütfen sol menüden kalkis yerini seçin ve arama dügmesine tiklayin!
Hollanda
Hollanda
Hollanda Feribotu
Hollanda
Hollanda

Hollanda Hakkında:

Hollanda, Kuzey Denizi'nin sularından kısmen kurtarılmış bir ülkedir. Ülkenin yaklaşık yarısı deniz seviyesinde ya da deniz seviyesinin altındadır. Toprağın kurtarılması Hollanda tarihinin önemli motiflerinden biridir. Sonuç olarak ülke, ziyaretçilerine heyecan verici ve kendine has manzaralar sunmaktadır. Verimli, dümdüz ovalar ve bu düzlüklerden yükselen kilise kuleleri, ince ince işlenmiş çatı katları, dingin kanallar, kilometreler boyunca uzanan çayırlık tepeler ve ona yaslanan el değmemiş kumlu sahiller.

Avrupa'nın nüfus yoğunluğunun en yüksek olduğu ülkelerinden biri olan Hollanda, dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biridir. Yaklaşık 16 milyonluk nüfus, güney İngiltere'nin büyüklüğünde bir yerde yaşamaktadır.

Ülkeyi sadece Amsterdam olarak hayal etmek kolaydır, ama Hollanda'nın sundukları sadece başkentiyle sınırlı kalmamaktadır. Arnhem, Hague ve Rotterdam gibi bir dizi etkileyici şehri vardır. Tekdüze gibi görünen kırsal coğrafyasında ise Utrecht ve Delft gibi göz kamaştırıcı Ortaçağ kasabaları yer almaktadır.

Hollanda'nın Avrupa'nın en liberal milletlerinden biri olmasına şaşmamak gerekir. Sonuçta, şüphe duymayan bir dünya üzerine kurulan TV şovu Big Brother (Büyük Birader) ilk olarak Hollanda'da yayınlanmış ve oradan tüm dünyaya dağılmıştır.

İngiltere - Hollanda Feribotu

Haftada 14 Sefer
sefer süresi 7 saat
Stena Line
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 10 saat 45 dakika
P&O Ferries
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 15 saat 30 dakika
DFDS Seaways
© Direct Ferries Ltd