Hollanda - İngiltere Feribot Haritası

Hollanda ile İngiltere arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, Hollanda ülkesinden İngiltere ülkesine seyahat için tüm seçenekleri tek bir hizli ve kolay arama ile bulabilirsiniz.

Feribot karsilastirma motorumuz, Hollanda ülkesinden İngiltere ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

O zaman neyi bekliyorsunuz? Ücret arama bölümünde sadece tercih ettiginiz güzergâhi seçin ve sizin için en iyi ücreti bulalim ve yolculugunuz için en iyi seçenegi bulacaginiz anlamina gelen bezer tüm güzergâhlar ile karsilastirmasini yapalim!
Hollanda
Hollanda
İngiltere Feribotu
İngiltere

Kalkis: Hollanda Varis: İngiltere Feribot Rehberi

Hollanda ve İngiltere arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 28 sefer sunan P&O Ferries firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Rotterdam - Hull güzergâhinda Haftalik 7 kez sefer düzenlenmektedir. Stena Line firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Hoek van Holland - Harwich güzergâhinda Haftalik 14 kez sefer düzenlenmektedir. DFDS Seaways firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Amsterdam (Ijmuiden) - Newcastle güzergâhinda Haftalik 7 kez sefer düzenlenmektedir, 3 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Hollanda ile İngiltere arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Hollanda Hakkında:

Hollanda, Kuzey Denizi'nin sularından kısmen kurtarılmış bir ülkedir. Ülkenin yaklaşık yarısı deniz seviyesinde ya da deniz seviyesinin altındadır. Toprağın kurtarılması Hollanda tarihinin önemli motiflerinden biridir. Sonuç olarak ülke, ziyaretçilerine heyecan verici ve kendine has manzaralar sunmaktadır. Verimli, dümdüz ovalar ve bu düzlüklerden yükselen kilise kuleleri, ince ince işlenmiş çatı katları, dingin kanallar, kilometreler boyunca uzanan çayırlık tepeler ve ona yaslanan el değmemiş kumlu sahiller.

Avrupa'nın nüfus yoğunluğunun en yüksek olduğu ülkelerinden biri olan Hollanda, dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biridir. Yaklaşık 16 milyonluk nüfus, güney İngiltere'nin büyüklüğünde bir yerde yaşamaktadır.

Ülkeyi sadece Amsterdam olarak hayal etmek kolaydır, ama Hollanda'nın sundukları sadece başkentiyle sınırlı kalmamaktadır. Arnhem, Hague ve Rotterdam gibi bir dizi etkileyici şehri vardır. Tekdüze gibi görünen kırsal coğrafyasında ise Utrecht ve Delft gibi göz kamaştırıcı Ortaçağ kasabaları yer almaktadır.

Hollanda'nın Avrupa'nın en liberal milletlerinden biri olmasına şaşmamak gerekir. Sonuçta, şüphe duymayan bir dünya üzerine kurulan TV şovu Big Brother (Büyük Birader) ilk olarak Hollanda'da yayınlanmış ve oradan tüm dünyaya dağılmıştır.

İngiltere Hakkında:

Birleşik Krallık'ın en büyük ve en fazla nüfuslu ülkesi olan İngiltere, Büyük Britanya adasının güneyinin üçte ikisinin büyük kısmını kaplar.

Yakın zamana kadar İngiltere, genel olarak 1930'larda kalmış, sadece postane, kasaba barı ve papazın evinden ibaret olan, sakin, masalsı bir yer olarak düşünülüyordu. Şimdi ise daha çok, hareketli bir gece hayatının ve etkinliklerin olduğu canlı şehirleriyle ve güzel kırsalıyla bilinmektedir.

İlginç şehirleri ve göz alıcı kırsalıyla İngiltere pek çok zevke hitap etmektedir. Görkemli Londra, Stratford, Glouester ve York şehirlerinden ilginç tatlar sunan Newcastle, Liverpool ve Manchester'a varana kadar İngiltere'nin şehirleri nostalji aşkının yaratıcılık ruhuyla çarpıştığı, canlı, hareketli yerlerdir.

Northumberland'ın ve kiliselerle dolu Lincolnshire'ın ara sokaklarında dolaşın ve Costwolds ve Dales'in paha biçilmez güzelliğinin keyfine varın. Ayıracak zamanınız varsa, turist kalabalıklarından sıyrılın ve İngiltere'nin dingin kır yollarında gezinin, bir kasaba barında "gerçek" bir İngiliz birası için, geleneksel bir pazar yerinde dolaşın ya da İngiltere'nin "yeni dalga" şaraplarından tadın ve İngiltere'nin dünyadaki herhangi bir yerle boy ölçüşebilecek kozmopolit mutfağıyla tanışın.

Bugün İngiltere, ziyaretçilere kucak açan, baş döndürücü, rahat ve eğlenceli, insanlarının çoğunlukla tuhaf alışkanlıklarının yarattığı koşullarla ülkenin ihtişamının birbirini dengelediği bir yerdir. Ve mizah duygusu, kabul görmek için her zaman bir anahtar işlevi görür.

© Direct Ferries Ltd