İbiza - Mayorka Adası Feribot Haritası

İbiza ile Mayorka Adası arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, tüm seçenekleri görerek en iyi firsatlari yakalamak için, İbiza ülkesinden Mayorka Adası ülkesine düzenlenen feribot seferlerini karsilastirin.

Feribot karsilastirma motorumuz, İbiza ülkesinden Mayorka Adası ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Hareket saati yaklastikça bos yer sayisi azaldigi için ücretler genellikle yükselmektedir, bu nedenle geç kalmayin ve bilgilerinizi Fiyat Arama sistemimize girerek seyahatiniz için karsilastirmayi ve rezervasyonu bugün yapin.
İbiza
İbiza
Mayorka Adası Feribotu
Mayorka Adası

Kalkis: İbiza Varis: Mayorka Adası Feribot Rehberi

İbiza ile Mayorka Adası arasinda, 2 feribot şirketleri – Balearia & Trasmediterranea tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. İbiza ile Palma arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 3 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle İbiza ve Palma arasindaki İbiza Mayorka Adası seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

İbiza - Mayorka Adası Feribotu

İbiza Hakkında:

Dünyaca ünlü İbiza adası Baleria adalarının bir parçasıdır ve İspanya’nın 80 km doğu kıyısında bulunur.

İbiza, özellikle gece hayatı ile çok popüler bir turist bölgesidir. Adanın güney sahilinde bulunan başkent İbiza Town ile batı kıyısında bulunan San Antonio gece hayatının en popüler iki bölgesidir.

Mayorka Adası Hakkında:

Mayorka, İspanya'nın doğu sahili tarafında, Balear Adalar grubunda yer alan adalardan biridir.

Diğer Balear adaları İbiza, Formentera ve Menorka gibi, Mayorka da son deree rağbet gören bir tatil merkezidir.

Mayorka'nın başkenti olan Palma dışında, Valldemossa, Serra de Tramuntana ve Soller diğer gezilecek yerlerdendir. Kuzeyde Alcúdia'da Roma kalıntıları yer alır. Formentor Burnu nefes kesici manzaralar sunar. Bunun dışında şirin Pollensa şehri ve limanı da ziyaret edilebilir. Güneybatıda Santa Ponsa, Andratz şehri ve limanı ve Puerto Portals'ın lüks yat limanı bulunur. Doğu sahilinde Cala d’Or tatil merkezi ve sakin balıkçı kasabası Porto Colom yer alır.

© Direct Ferries Ltd