Ikaria - Yunanistan Feribot Haritası

Ikaria ile Yunanistan arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Ikaria ile Yunanistan arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Ikaria ülkesinden Yunanistan ülkesine düzenlenen her bir feribot seferi için lütfen bu sayfaya göz atin.

Ikaria ile Yunanistan feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Yunanistan Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Ikaria
Ikaria
Yunanistan Feribotu
Yunanistan

Kalkis: Ikaria Varis: Yunanistan Feribot Rehberi

Ikaria ve Yunanistan arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 17 sefer sunan Nel Lines firmasi, 3 güzergâh sefer düzenlemektedir, Evdilos - Pire güzergâhi, Her hafta 4 kez sefer düzenlemektedir, Agios Kirikos - Pire yaklasik Haftalik 2 kez sefer & Agios Kirikos - Kavala yaklasik Haftalik 2 kez sefer. Hellenic Seaways firmasi, 3 güzergâh sefer düzenlemektedir, Evdilos - Pire güzergâhi, Her hafta 6 kez sefer düzenlemektedir, Agios Kirikos - Pire yaklasik 1 time weekly sefer & Evdilos - Kavala yaklasik Haftalik 2 kez sefer, 4 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Ikaria ile Yunanistan arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Ikaria Hakkında:

Ikaria, Ege Denizi’nde bulunan, Samos’a 19 km uzaklıkta bir Yunan adasıdır.

İsmini, güneşe çok yakın uçan ve sonra denize burada dalan Ikarus’tan almıştır. Ada, 40 km uzunluğunda ve 8 km genişliğindedir.

Ikaria, yerel halkının çok ileri yaşlara kadar yaşadığı dünyanın beş “Mavi Bölgesinden” biri olarak tanınır.

Yunanistan Hakkında:

Yunanistan, Güney Avrupa'da ve Balkan yarımadasının güney ucunda yer alan bir ülkedir. Kuzeyde Bulgaristan, Makedonya ve Arnavutluk, doğuda ise Türkiye ile sınır komşusudur. Yunanistan'ın doğusunda Ege Denizi, batısında da İyon Denizi yer almaktadır. Doğu Akdeniz havzasının parçası olarak iki tarafta da çok sayıda ada bulunur.

Batı uygarlığının beşiği ve demokrasinin, sporun (en önemli olarak da Olimpik Oyunların) ve tiyatro gibi sanatların doğum yeri olan Yunanistan, çok uzun ve dikkat çekici zenginlikte bir tarihe sahiptir. Yunanistan tarih boyunca Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu'yu etkilemiştir.

Bugün Yunanistan gelişmiş bir ülkedir, 1981'den bu yana Avrupa Birliği’ndedir, aynı zamanda 2000'den bu yana Avro Bölgesi üyesidir.

Yunanistan dünyada en çok turist çeken ülkelerden biridir. Her yıl, özellikle de yaz aylarında ülkenin kimi kozmopolit adaları milyonlarca uluslararası ziyaretçiyle dolup taşar.

© Direct Ferries Ltd