Katapola - Schinoussa Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 25 dakika'dan
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 5 dakika

Katapola - Schinoussa Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Katapola ile Schinoussa feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Katapola Schinoussa güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Katapola Schinoussa rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Katapola ile Schinoussa seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Katapola Schinoussa Feribot Rehberi

Katapola Schinoussa güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 4 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (3 ile Blue Star Ferries & 1 ile Nel Lines).

Blue Star Ferries firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 1 saat 25 dakika'dan sürmektedir & Nel Lines firmasinin seferi yaklasik 2 saat 5 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Katapola Schinoussa güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Nel Lines ile hemen karsilastirin.

Katapola - Schinoussa Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Aegiali - Schinoussa - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 3 saat
Blue Star Ferries ile Schinoussa - Katapola - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 25 dakika'dan
Nel Lines ile Schinoussa - Katapola - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 2 saat 5 dakika
Nel Lines ile Schinoussa - Aegiali - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 3 saat
© Direct Ferries Ltd