Schinoussa - Katapola Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 25 dakika'dan
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 5 dakika

Schinoussa - Katapola Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Schinoussa ile Katapola feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Tüm firmalarin güncel Schinoussa Katapola tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Schinoussa ile Katapola seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Schinoussa Katapola Feribot Rehberi

Schinoussa Katapola güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 4 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (3 ile Blue Star Ferries & 1 ile Nel Lines).

Blue Star Ferries firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 1 saat 25 dakika'dan sürmektedir & Nel Lines firmasinin seferi yaklasik 2 saat 5 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Schinoussa Katapola güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Nel Lines ile hemen karsilastirin.

Schinoussa - Katapola Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Aegiali - Schinoussa - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 3 saat
Blue Star Ferries ile Katapola - Schinoussa - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 25 dakika'dan
Nel Lines ile Katapola - Schinoussa - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 2 saat 5 dakika
Nel Lines ile Schinoussa - Aegiali - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 3 saat
© Direct Ferries Ltd