Schinoussa - Aegiali Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 3 saat

Schinoussa - Aegiali Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Schinoussa Aegiali feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Schinoussa Aegiali güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Schinoussa Aegiali rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Simdi fiyat arama sistemimizden Schinoussa Aegiali veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Schinoussa Aegiali Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Schinoussa Aegiali feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Schinoussa - Aegiali Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Aegiali - Schinoussa - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 3 saat
Blue Star Ferries ile Katapola - Schinoussa - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 25 dakika'dan
Nel Lines ile Katapola - Schinoussa - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 2 saat 5 dakika
Blue Star Ferries ile Schinoussa - Katapola - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 25 dakika'dan
Nel Lines ile Schinoussa - Katapola - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 2 saat 5 dakika
© Direct Ferries Ltd