Mayorka Adası - İbiza Feribot Haritası

Mayorka Adası ile İbiza arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, tüm seçenekleri görerek en iyi firsatlari yakalamak için, Mayorka Adası ülkesinden İbiza ülkesine düzenlenen feribot seferlerini karsilastirin.

Feribot karsilastirma motorumuz, Mayorka Adası ülkesinden İbiza ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Hareket saati yaklastikça bos yer sayisi azaldigi için ücretler genellikle yükselmektedir, bu nedenle geç kalmayin ve bilgilerinizi Fiyat Arama sistemimize girerek seyahatiniz için karsilastirmayi ve rezervasyonu bugün yapin.
Mayorka Adası
Mayorka Adası
İbiza Feribotu
İbiza

Kalkis: Mayorka Adası Varis: İbiza Feribot Rehberi

Mayorka Adası ile İbiza arasinda, 2 feribot şirketleri – Balearia & Trasmediterranea tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Palma ile İbiza arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 3 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Palma ve İbiza arasindaki Mayorka Adası İbiza seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Mayorka Adası - İbiza Feribotu

Mayorka Adası Hakkında:

Mayorka, İspanya'nın doğu sahili tarafında, Balear Adalar grubunda yer alan adalardan biridir.

Diğer Balear adaları İbiza, Formentera ve Menorka gibi, Mayorka da son deree rağbet gören bir tatil merkezidir.

Mayorka'nın başkenti olan Palma dışında, Valldemossa, Serra de Tramuntana ve Soller diğer gezilecek yerlerdendir. Kuzeyde Alcúdia'da Roma kalıntıları yer alır. Formentor Burnu nefes kesici manzaralar sunar. Bunun dışında şirin Pollensa şehri ve limanı da ziyaret edilebilir. Güneybatıda Santa Ponsa, Andratz şehri ve limanı ve Puerto Portals'ın lüks yat limanı bulunur. Doğu sahilinde Cala d’Or tatil merkezi ve sakin balıkçı kasabası Porto Colom yer alır.

İbiza Hakkında:

Dünyaca ünlü İbiza adası Baleria adalarının bir parçasıdır ve İspanya’nın 80 km doğu kıyısında bulunur.

İbiza, özellikle gece hayatı ile çok popüler bir turist bölgesidir. Adanın güney sahilinde bulunan başkent İbiza Town ile batı kıyısında bulunan San Antonio gece hayatının en popüler iki bölgesidir.

© Direct Ferries Ltd