Tunus - Sicilya Feribot Haritası

Tunus ile Sicilya arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, tüm seçenekleri görerek en iyi firsatlari yakalamak için, Tunus ülkesinden Sicilya ülkesine düzenlenen feribot seferlerini karsilastirin.

Feribot karsilastirma motorumuz, Tunus ülkesinden Sicilya ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Tunus ile Sicilya feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Sicilya Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Tunus
Tunus
Sicilya Feribotu
Sicilya

Kalkis: Tunus Varis: Sicilya Feribot Rehberi

Tunus ile Sicilya arasinda, 2 feribot şirketleri – Grandi Navi Veloci & Grimaldi Lines tarafindan isletilen sadece 1 feribot güzergâhi bulunmaktadir. Tunus ile Palermo arasindaki tarifeli haftalık feribot seferi, yaklasik 10 saat'den sürmektedir.

Bu sayfadaki bilgilerin dogru olmasi için büyük bir özen gösterirken, tüm güzergâhlardaki siklik ve süreler zaman zaman degisiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle Tunus ve Palermo arasindaki Tunus Sicilya seferlerinin mevcut durumdaki bilgileri için gerçek zamanli basvuru yapmanizi öneririz.

Tunus Hakkında:

Tunus, Kuzey Afrika’da Akdeniz’e kıyısı olan bir ülkedir. Kuzey Afrika’da bulunan Tunus, Mağrip bölgesinin en küçük ülkesi olup batısında Cezayir, doğusunda Libya ve Akdeniz, kuzeyinde de Akdeniz yer alır. Tunus’un güney kısmında ise Büyük Sahra Çölü bulunur. Tunus’un yüzde kırkını bu Sahra Çölü kaplar, geri kalan toprakların çoğu verimli topraktır. Bu Berberi Arap ülkesi, İslam dünyasının en liberal ülkelerinden biridir, ülkede alkol serbesttir ve kadınlar diğer İslam ülkelerine göre daha rahattırlar. Tunus, henüz yakın bir tarihte 1956’da bağımsızlığını kazanmıştır. Ülkenin başkenti olan Tunus, ülkenin çeşitliliğini yansıtır. Eski Fransız sömürüsü olması nedeniyle özellikle de yemek kültüründe sofistike Fransız mutfağının tatlarını Arap baharatları ile karıştırmaları göze çarpar.

Tunus, Arap ülkeleri arasında kadın haklarına en çok değer veren ve en ileri ülkedir ve bölgede en başarılı ekonomiye sahip olmasıyla da bilinir. Bağımsızlıklarını ilan etmelerinden bu yana Tunus, 30 yıl Habib Bourgiba adlı bir lider sonrasında ise Zeynel Abidin Bin Ali tarafından yönetilmiştir. 2010-2011’de yaşanan Arap Baharı olaylarından sonra Zeynel Abidin Bin Ali Tunus’u terketmiştir.

Sicilya Hakkında:

Sicilya, Akdeniz’in en büyük adasıdır. Ovalar açısından fakir olan ada, Catania’da bir istisna yapar. Kıyı şeridi manzarası hemen hemen her yerde büyüleyici bir güzellik sunmaktadır. Küçük şirin adalar (Eolie veya Lipari, Ustica, Egadi, Pantelleria Adası ve Pelagie) sahilde oraya buraya yayılmış görünüm arz eder.

Doğu Sicilya’nın iç kısmında bulunan Etna Yanardağı Avrupanın en yüksek (3323 m) aktif yanardağı olarak bilinir. Stromboli ve Volcano Adaları da aktif yanardağlar arasındadır.

© Direct Ferries Ltd