Valletta - Katanya Feribot Operatörleri

dateHaftada 8 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 15 dakika

Valletta - Katanya Feribotu

Malta ile Sicilya feribot yolculugunuzla ilgili Valletta Katanya feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Valletta ile Katanya feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Valletta Katanya feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Valletta Katanya seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Valletta Katanya Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar, bu güzergah üzerinde müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gösterilen fiyatlar kişi başı.

Valletta Katanya Feribot Rehberi

Malta ile Sicilya arasindaki Virtu Ferries Valletta Katanya feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 4 saat 15 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 8 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Valletta - Katanya Feribot Seçenekleri

Virtu Ferries ile Valletta - Pozzallo - Haftada 10 Sefer / sefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
Daha fazla bilgi için lütfen Malta - Sicilya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd