Valletta - Pozzallo Feribot Operatörleri

dateHaftada 10 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 45 dakika'dan

Valletta - Pozzallo Feribotu

Direct Ferries ile Malta ve Sicilya arasinda, Valletta ile Pozzallo feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Valletta ile Pozzallo arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Valletta Pozzallo feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Valletta Pozzallo seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Valletta Pozzallo Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Valletta Pozzallo Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Valletta Pozzallo Feribot Rehberi

Valletta Pozzallo feribotu, Malta ile Sicilya arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Virtu Ferries. Seferler, her bir hafta için 10 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat 45 dakika'dan sürmektedir.

Valletta Pozzallo yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Valletta - Pozzallo Feribot Seçenekleri

Virtu Ferries ile Valletta - Katanya - Haftada 8 Sefer / sefer süresi 4 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Malta - Sicilya Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd