Zeebrugge - Hull Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 14 saat 30 dakika

Zeebrugge - Hull Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Belçika ile İngiltere feribotlarini Zeebrugge ile Hull feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Zeebrugge ile Hull feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

İngiltere için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Zeebrugge ile Hull seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Zeebrugge Hull Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Zeebrugge Hull Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Zeebrugge Hull Feribot Rehberi

Zeebrugge Hull feribotu, Belçika ile İngiltere arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, P&O Ferries. Seferler, her bir hafta için 7 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 14 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Zeebrugge Hull yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd