Hull Feribot Limanı nerede?

Hull Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Hull feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Hull feribot rezervasyonu için Hull Feribotları veya Varış Noktası Hull Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Hull Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Hull Feribot Limanı
Kuzeyden ya da güneyden, A63 & Hull şehir merkezine giden ya M62 ya da A1079 yollarından birini takip edin. King George Dock & Ferries'e giden yolu takip edin. Güneyden, Humber Bridge'den A152i alın ve daha sonra Hull şehir merkezine giden A63 için sola dönün. King George Dock & Ferries tabelalarını takip edin.
Tren ile Hull Feribot Limanı
Hull Paragon Tren İstasyonu, Birleşik Krallık Demiryolu Ağı çevresindeki ülkelerdeki şehirlere bağlıdır. Hull Paragon Tren İstasyonu'ndan King George Rıhtımı'na saat 17:15'te haraket eden bir otobüs vardır. King George Rıhtımı'ndan Hull Paragon İstasyonu'na giden otobüs, gemi vardıktan sonra haraket eder. Daha fazla bilgi ve bilet rezervasyonu için lütfen Trains to Hull sayfamızı ziyaret ediniz.
Hull Feribot Limanı Otoparkı
Europoort'a giden yolcularımız çok katlı otoparkı kullanabilirler. Zeebrugge'yi kullanan yolcularımız için ise terminalin önünde açık otopark vardır. 24 saatlik park ücreti 5 sterlindir.
Hull Ferry Port Address
King George Dock, Hedon Rd, Kingston-upon-Hull, HU9 5PS.
Hull Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Hull feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Hull Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd