Arnavutluk feribotları hakkında

Directferries.com.tr ile en iyi feribot firmalarinin size en uygun seçenegini bulmanizi saglamak için tüm Arnavutluk Feribotu seçeneklerini bulursunuz.

Hizli ve kolay tek bir arama ile Arnavutluk ülkesine sefer düzenleyen tüm feribotlari karsilastirabilir ve bu sayede mevcut seferler içinde en iyisini en iyi fiyata elde edersiniz.

O zaman neyi bekliyorsunuz? Karsilastirma yapmak ve kaydetmek için 'Fiyat Arama' sistemimize sadece kalkis yerinizi girin.
Arnavutluk
Arnavutluk
Arnavutluk Feribotu
Arnavutluk
Arnavutluk

Arnavutluk Hakkında:

Arnavutluk, güneydoğu Avrupa’da bulunan bir Akdeniz ülkesidir. Komşuları kuzeyde Karadağ, kuzeydoğusunda Kosova, doğusunda Makedonya ve güneyinde Yunanistan’dır. Ayrıca ülkenin batıda Adriyatik Denizi ve güneybatıda İyonya Denizi’ne kıyısı vardır.

Arnavutluk, parlamenter demokrasiye ve bir geçiş ekonomisine sahiptir ve resmi olarak ülkenin ismi Arnavutluk Cumhuriyeti’ni almıştır.

Arnavutluk’ta Müslümanlar, Hıristiyanlığın Katolik ve Ortadoks Mezhepleri olmak üzere üç farklı din bir arada yaşar. Ülkenin yüzde yetmişi yani çoğunluğu Müslümanlardan oluşur.

İtalya - Arnavutluk Feribotu

Haftada 2 Sefer
sefer süresi 20 saat
Adria Ferries
Haftada 7 Sefer
sefer süresi 9 saat
Adria Ferries
Haftada 10 Sefer
sefer süresi 9 saat
Ventouris Ferries
Haftada 5 Sefer
sefer süresi 7 saat 30 dakika
Red Star Ferries
Haftada 6 Sefer
sefer süresi 7 saat 30 dakika
European Ferries
Haftada 3 Sefer
sefer süresi 6 saat
Red Star Ferries
Haftada 2 Sefer
sefer süresi 34 saat
Adria Ferries
© Direct Ferries Ltd