Cairnryan - Belfast Feribot Operatörleri

dateGünde 5 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika

Cairnryan - Belfast Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile İskoçya ile Kuzey İrlanda feribotlarini Cairnryan ile Belfast feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Cairnryan Belfast güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kuzey İrlanda ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Cairnryan Belfast rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Kuzey İrlanda için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Cairnryan ile Belfast seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Cairnryan Belfast Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Cairnryan Belfast Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Cairnryan Belfast Feribot Rehberi

Cairnryan Belfast feribotu, İskoçya ile Kuzey İrlanda arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Stena Line. Seferler, her bir hafta için 35 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 2 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Cairnryan Belfast yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Cairnryan - Belfast Feribot Seçenekleri

P&O Irish Sea ile Cairnryan - Larne - Günde 7 Sefer / sefer süresi 2 saat
P&O Irish Sea ile Troon - Larne - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 2 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen İskoçya - Kuzey İrlanda Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd