Kuzey İrlanda feribotları hakkında

Direct Ferries'de, yolculugunuz için en iyi firsati elde ettiginizden emin olmak için tüm Kuzey İrlanda Feribotu seçeneklerini karsilastirabilirsiniz.

Benzersiz karsilastirma motorumuzu kullanarak Kuzey İrlanda feribot tarifelerini, ücretlerini ve seyahat sürelerini, hizli ve kolay tek bir arama ile karsilastirabilir ve paranizdan ve zamaninizdan tasarruf edebilirsiniz.

Kuzey İrlanda ülkesine düzenlenen çesitli feribot seferleri ile ilgili asagidaki baglantilari takip edin veya tarifeleri ve feribot ücretlerini karsilastirmak için sadece 'Fiyat Arama' sistemine bilgilerinizi simdi girin.
Kuzey İrlanda
Kuzey İrlanda
Kuzey İrlanda Feribotu
Kuzey İrlanda
Kuzey İrlanda

Kuzey İrlanda Hakkında:

Kuzey İrlanda İrlanda Adası'nda İrlanda Cumhuriyeti'nın kuzeyinde yer alan Birleşik Krallık'a bağlı ülke.

Başkenti Belfast 'tır. Ülkenin en önemli gölleri Britanya adalarının içinde de en büyük tatlı su kaynağı olan 392 km²'lik alana sahip Lough Neagh ,diğer önemli gölü ise Fermanagh Kontluğu sınırları içindeki Lough Erne'dir. Kuzey İrlanda'nın en büyük adası Antrim sahilindeki Rathlin adasıdır. Sperrin Dağları ülkenin Altın ihtiyacının karşılandığı bir bölgedir. Ayrıca Mourne dağları çevresinde de Granit çıkarılmaktadır. Ülkenin en yüksek noktası Mourne dağlarında 848 metre yüksekliğindeki Slieve Donard 'dır.

İskoçya - Kuzey İrlanda Feribotu

Günde 7 Sefer
sefer süresi 2 saat
P&O Irish Sea
Günde 5 Sefer
sefer süresi 2 saat 15 dakika
Stena Line
Haftada 14 Sefer
sefer süresi 2 saat 15 dakika
P&O Irish Sea

Man Adası - Kuzey İrlanda Feribotu

İngiltere - Kuzey İrlanda Feribotu

© Direct Ferries Ltd