Roscoff - Rosslare Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 17 saat 30 dakika

Roscoff - Rosslare Feribotu

Fransa ile İrlanda feribot yolculugunuzla ilgili Roscoff Rosslare feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Roscoff Rosslare güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, İrlanda ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Roscoff Rosslare rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Roscoff Rosslare veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Roscoff Rosslare Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Roscoff Rosslare Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Roscoff Rosslare Feribot Rehberi

Roscoff Rosslare feribotu, Fransa ile İrlanda arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Irish Ferries. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 17 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Roscoff Rosslare yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Roscoff - Rosslare Feribot Seçenekleri

Irish Ferries ile Cherbourg - Rosslare - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 18 saat 30 dakika
Irish Ferries ile Cherbourg - Dublin - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 19 saat
Stena Line ile Cherbourg - Rosslare - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 17 saat
Brittany Ferries ile Roscoff - Cork - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 13 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Fransa - İrlanda Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd