Cherbourg - Rosslare Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 18 saat 30 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 17 saat

Cherbourg - Rosslare Feribotu

Direct Ferries ile Fransa ve İrlanda arasinda, Cherbourg ile Rosslare feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Tüm firmalarin güncel Cherbourg Rosslare tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Cherbourg Rosslare veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Cherbourg Rosslare Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Cherbourg Rosslare Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Cherbourg Rosslare Feribot Rehberi

Fransa ile İrlanda arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Irish Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 3 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 18 saat 30 dakika'dan sürmektedir süresince Stena Line firmasi günde Her hafta 3 kez düzenlemektedir ve bu seferler 17 saat'den sürmektedir.

Bu nedenle, Fransa ile İrlanda arasindaki Cherbourg Rosslare güzergâhinda, her bir hafta için 6 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.

Cherbourg - Rosslare Feribot Seçenekleri

Irish Ferries ile Cherbourg - Dublin - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 19 saat
Irish Ferries ile Roscoff - Rosslare - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 17 saat 30 dakika
Brittany Ferries ile Roscoff - Cork - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 13 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Fransa - İrlanda Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd