Ege Adaları - Kiklad Adaları Feribot Haritası

Ege Adaları ile Kiklad Adaları arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Ege Adaları ile Kiklad Adaları arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Ege Adaları ülkesinden Kiklad Adaları ülkesine düzenlenen her bir feribot seferi için lütfen bu sayfaya göz atin.

Ege Adaları ile Kiklad Adaları feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Kiklad Adaları Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Ege Adaları
Ege Adaları
Kiklad Adaları Feribotu
Kiklad Adaları

Kalkis: Ege Adaları Varis: Kiklad Adaları Feribot Rehberi

Ege Adaları ile Kiklad Adaları arasinda çok sayida feribot seferleri düzenlenmektedir. Feribotlar, Ege Adaları ülkesindeki 3 liman limanlarla Kiklad Adaları ülkesindeki 2 liman limanlari birbirine baglamaktadir.

Nel Lines firmalarini içeren 1 feribot şirketi tarafindan, 7 Feribot Hattı içindenHer hafta 7 feribot seferi düzenlenmektedir ve bunlarin en kisa olani 1 saat 30 dakika'dan sürmektedir (Limnos (Myrina) - Agios Efstratios).

Bu Ege Adaları ve Kiklad Adaları arasinda düzenlenen hizmetlerle ilgili özet bir bilgidir, canli bilgi almak için Fiyat Arama bölümümüzden seçim yapin.

Ege Adaları Hakkında:

Ege Adaları, Yunanistan ve Anadolu yarımadası arasında bulunan 3000’e yakın ada ve adacıktan oluşur. Ege Adaları’nın batısında ve kuzeyinde Yunanistan, doğusunda Türkiye, güneyinde Girit, güney doğusunda ise Rodos, Kerpe ve Çoban Adaları bulunur.

Bu adalar özellikle dağlık doğası, sık çam ormanları ve mükemmel altın kumsalları ile anılırlar.

© Direct Ferries Ltd