İyon Adaları - Yunanistan Feribot Haritası

İyon Adaları ile Yunanistan arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, tüm seçenekleri görerek en iyi firsatlari yakalamak için, İyon Adaları ülkesinden Yunanistan ülkesine düzenlenen feribot seferlerini karsilastirin.

İyon Adaları ülkesinden Yunanistan ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili sayfamizda, is, eglence veya baska bir amaçla gerçeklestireceginiz seyahatiniz için en uygun feribot seferini seçmek için gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Fiyat Arama sistemimize seyahatinize iliskin detaylari girerek yolculugunuz için daha az ödemek için feribot seferlerini karsilastirin.
İyon Adaları
İyon Adaları
Yunanistan Feribotu
Yunanistan

Kalkis: İyon Adaları Varis: Yunanistan Feribot Rehberi

İyon Adaları ve Yunanistan arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 26 sefer sunan Kefalonian Lines firmasi, 2 güzergâh sefer düzenlemektedir, Zakintos - Kyllini güzergâhi, Her hafta 19 kez sefer düzenlemektedir & Ithaka (Pisaetos) - Kyllini yaklasik Haftalik 7 kez sefer, 4 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, İyon Adaları ile Yunanistan arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

İyon Adaları Hakkında:

İyon Adaları, Yunanistan'da anakaranın batı sahilinde yer alan ve Korfu, Kefalonya, Zakintos, Lefke, İthaki, Paksi ve Çuha adalarından oluşan bir grup adadır.

İyon Adaları kumlu sahilleri, billur gibi suları, şirin köyleri ve nefes kesen kır manzaralarıyla bilinmektedir. Pek çok Yunan adası gibi İyon Adaları da yaz aylarında turistlerle dolup taşmaktadır.

Yunanistan Hakkında:

Yunanistan, Güney Avrupa'da ve Balkan yarımadasının güney ucunda yer alan bir ülkedir. Kuzeyde Bulgaristan, Makedonya ve Arnavutluk, doğuda ise Türkiye ile sınır komşusudur. Yunanistan'ın doğusunda Ege Denizi, batısında da İyon Denizi yer almaktadır. Doğu Akdeniz havzasının parçası olarak iki tarafta da çok sayıda ada bulunur.

Batı uygarlığının beşiği ve demokrasinin, sporun (en önemli olarak da Olimpik Oyunların) ve tiyatro gibi sanatların doğum yeri olan Yunanistan, çok uzun ve dikkat çekici zenginlikte bir tarihe sahiptir. Yunanistan tarih boyunca Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu'yu etkilemiştir.

Bugün Yunanistan gelişmiş bir ülkedir, 1981'den bu yana Avrupa Birliği’ndedir, aynı zamanda 2000'den bu yana Avro Bölgesi üyesidir.

Yunanistan dünyada en çok turist çeken ülkelerden biridir. Her yıl, özellikle de yaz aylarında ülkenin kimi kozmopolit adaları milyonlarca uluslararası ziyaretçiyle dolup taşar.

© Direct Ferries Ltd