Ege Adaları - Midilli Feribot Haritası

Ege Adaları ile Midilli arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, tüm seçenekleri görerek en iyi firsatlari yakalamak için, Ege Adaları ülkesinden Midilli ülkesine düzenlenen feribot seferlerini karsilastirin.

Ege Adaları ülkesinden Midilli ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili sayfamizda, is, eglence veya baska bir amaçla gerçeklestireceginiz seyahatiniz için en uygun feribot seferini seçmek için gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Fiyat Arama sistemimize seyahatinize iliskin detaylari girerek yolculugunuz için daha az ödemek için feribot seferlerini karsilastirin.
Ege Adaları
Ege Adaları
Midilli Feribotu
Midilli

Kalkis: Ege Adaları Varis: Midilli Feribot Rehberi

Ege Adaları ve Midilli arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 18 sefer sunan Blue Star Ferries firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Sakız Adası - Midilli Adası güzergâhinda Haftalik 5 kez sefer düzenlenmektedir. Nel Lines firmasi, 2 güzergâh sefer düzenlemektedir, Sakız Adası - Midilli Adası güzergâhi, Her hafta 4 kez sefer düzenlemektedir & Limnos (Myrina) - Midilli Adası yaklasik Haftalik 4 kez sefer. Hellenic Seaways firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Sakız Adası - Midilli Adası güzergâhinda Haftalik 5 kez sefer düzenlenmektedir, 4 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Ege Adaları ile Midilli arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Ege Adaları Hakkında:

Ege Adaları, Yunanistan ve Anadolu yarımadası arasında bulunan 3000’e yakın ada ve adacıktan oluşur. Ege Adaları’nın batısında ve kuzeyinde Yunanistan, doğusunda Türkiye, güneyinde Girit, güney doğusunda ise Rodos, Kerpe ve Çoban Adaları bulunur.

Bu adalar özellikle dağlık doğası, sık çam ormanları ve mükemmel altın kumsalları ile anılırlar.

Midilli Hakkında:

Ege Denizi'nin kuzeydoğu köşesinde yer alan yemyeşil Midilli adası, Yunanistan'ın en büyük adalarından biridir.

Ilıman Akdeniz iklimiyle Midilli, Yunan Adaları'nın en güneşli olanlarından biridir ve yine de turist kalabalıklarıyla bozulmamış olarak kalmayı başarmıştır.

Midilli, gerçek Yunanistan'ı yaşamak isteyenler için ideal bir adadır.

© Direct Ferries Ltd