İrlanda feribotları hakkında

Directferries.com.tr ile en iyi feribot firmalarinin size en uygun seçenegini bulmanizi saglamak için tüm İrlanda Feribotu seçeneklerini bulursunuz.

Mevcut durumda, İrlanda ülkesi için, 16 adet feribot güzergâhinda, haftalık olarak 234 adet sefer seçenegi sunmaktayiz.

İrlanda ülkesine düzenlenen çesitli feribot seferleri ile ilgili asagidaki baglantilari takip edin veya tarifeleri ve feribot ücretlerini karsilastirmak için sadece 'Fiyat Arama' sistemine bilgilerinizi simdi girin.
İrlanda
İrlanda
İrlanda Feribotu
İrlanda
İrlanda

İrlanda Hakkında:

İrlanda, Avrupa'nın en yoksul ülkelerinden biri olduğu, insanlarının mülteci olarak dünyanın dört bir tarafına dağıldığı günleri çoktan geride bırakmıştır.

Bugün İrlandalı olmak, ünleri dünyanın her köşesine yayılan Corrs, Boyzone ve U2 gibi grupların da katkılarıyla gurur vericidir.

İrlanda artık yeni milenyumun modern, gelişen bir Avrupa ülkesidir. Bu Kelt Kaplanı'nın ekonomisi gün geçtikçe iyileşmektedir. Fakat bunun getirdiği keyfi sadece İrlandalılar değil, aynı zamanda oraya gidip İrlanda'yı keşfeden, sayıları gitgide artan turistler de yaşamaktadır.

Pek çok ziyaretçiyi İrlanda'ya çeken İrlanda'nın coğrafyası ve insanlarıdır. Bir kere görünce İrlanda manzaralarının güzelliğinden etkilenmemek imkânsızdır. Yeşil, puslu gölleri ve vahşi, sarp kayalıklı sahilleri, her an konuşmaya ve sohbet etmeye hazır insanları, hayatın rahatlığı ve sakin ritmi. En şaşırtıcı olan, belki de bu kadar küçük bir coğrafyanın nasıl bu kadar çeşitlilik barındırdığıdır.

Mart 2004'den bu yana iş yerlerinin yanı sıra barlarda, restoranlarda, kafelerde vs. sigara içilmemektedir. Oteller ve pansiyonlarda sigara içilmemesi kanunla düzenlenmemiş olsa da pek çok yerde sigara içilmemektedir.

Fransa - İrlanda Feribotu

Haftada 3 Sefer
sefer süresi 18 saat 30 dakika
Irish Ferries
Haftada 3 Sefer
sefer süresi 17 saat
Stena Line
Haftada 1 Sefer
sefer süresi 19 saat
Irish Ferries
Haftada 1 Sefer
sefer süresi 17 saat 30 dakika
Irish Ferries
Haftada 1 Sefer
sefer süresi 13 saat 30 dakika
Brittany Ferries

İskoçya - İrlanda Feribotu

Man Adası - İrlanda Feribotu

Galler - İrlanda Feribotu

İngiltere - İrlanda Feribotu

© Direct Ferries Ltd